FORUM IŚ3 AGH

FORUM ELITY IŚ3 :))


#1 2008-01-12 12:26:16

Karina :)

Użytkownik

3182550
Skąd: Kraków / Lwówek Śląski
Zarejestrowany: 2007-10-13
Posty: 59
Punktów :   

Fakultety

Na stronie WGGIOS jest info o fakultetach... i znowu trzeba sobie wybierać... i znowu idziemy na coś razem jak w zeszłym roku czy każdy sobie? Bo mi np podobają się Tatry - ze względu na to że Felisiaka już znamy i on nas też więc będzie lepiej, wiemy co się po nim spodziewać i nie było przecież z nim tak źle... a on jeszczeprzecież prowadzi kartografię więc fajnie by było mu się przypomnieć jeżeli będziemy mieli przyjemność na niego trafić... Znane twarze zawsze lepiej się ocenia... a drugi fakultet który napewno jest ok to parki USA bo słyszałam że ludzie którzy to prowadzą też są ok i nie robią większych problemów... Ale wszelkie decyzje pozostawiam Wam... więc jak robimy?

Offline

 

#2 2008-01-12 14:52:50

SoYa

Administrator

4408267
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: Fakultety

Dobrze, ze sie zorientowalas co i jak
Uwazam ze powinnismy sie zebrac wszyscy do jednej grupy bo wkoncu w kupie razniej. Tylko teraz tak... Na fakultecie "Tatry" pewnie znowu beda jakies wycieczki na zaliczenie, natomiast "Parki USA" to pewnie lajtowo sie chodzi i kolos na koniec. Takze jak kto woli

Offline

 

#3 2008-01-14 13:10:28

Karina :)

Użytkownik

3182550
Skąd: Kraków / Lwówek Śląski
Zarejestrowany: 2007-10-13
Posty: 59
Punktów :   

Re: Fakultety

Tylko że na Parki będzie chciało iść strasznie dużo ludzi i może się okazać że nie będzie miejsc więc lepiej wybrać 2 możliwości żeby jak coś to zmienić... poza tym na tatrach jest tylko jedna wycieczka a jak tam było to można się dowiedzieć od Edyty bo była tam w zeszłym roku... a na parki są jacyś 2 kolesie i nie wiem który jest ok... ale myślę że zrobimy może tak że pójdziemy tam gdzie będą miejsca... tylko ile osób idzie na taki układ?

Offline

 

#4 2008-01-14 22:52:26

SoYa

Administrator

4408267
Call me!
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: Fakultety

Osobiscie wolalbym pojsc na te parki USA, ale jesli nie bedzie wystarczajaco duzo miejsc to przeciez sie nie bede pchal A jest taki fakultet zwiazany z odnawialnymi zrodlami energii. Moglabys sie popytac w akademiku jaki jest ten koles, bo w sumie ten fakulet calkiem by mnie interesowal

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twierdzazakonow.pun.pl www.soulwarriors.pun.pl www.ziemsu2012.pun.pl www.kmboss18.pun.pl www.sp2lublin.pun.pl